Oslovení rodičů

 

Vážení rodiče,

výbor TJ FC Chotíkov si Vás dovoluje oslovit, zda by Váš syn neprojevil zájem o sportování v našem klubu jako hráč kopané v přípravce a pak mužstvu žáků. Vaše rozhodnutí je dobrovolné ohledně účinkování Vašeho syna v našem klubu. V současné době se potýkáme s nedostatkem hráčů a naší snahou je přivést ke sportování co nejvíce dětí v raném věku.

Chotíkov : Přeštice 2:4 (0:1)

Novinky: 

Poslední zápas sezóny byl pro nás tak trochu přes závit. Bylo vidět, že konec podzimu dohráváme prakticky bez střídání a chyběla už síla.

Nepomohly k tomu ani začátky obou poločasů, kdy jsme vždy inkasovali a tím zápas prakticky prohráli. Po třetí brance je škoda, že někteří hráči rezignovali, protože fotbal je krásný tím, že téměř nikdy není hotovo. Ožili jsme, dali dvě branky, a vytvořili si ještě šance, ale laciný čtvrtý gól nenabídl ani drama.

Chotíkov - Rozvadov 1:1 (1:0) na pen.vyhrál Chotíkov

Novinky: 

Tentokrát přijel do Chotíkova lídr soutěže Rozvadov, ale byli jsme to my kdo si vytvořil hlavně v prvním poločase šance a je velká škoda že jsme nedokázali vstřelit víc branek než jednu.

Po 10minutách, které z naší strany byli bojácné jsme se rozehráli k celkem dobrému výkonu. Zvlášť agilní byl Hartl, ale bohužel ani jedna z jeho tří šancí neskončila gólem. Tak alespoň po jeho centru nezklamal náš nový kanonýr Kluska a krásně hlavou skóroval.

Mýto - Chotíkov 3:3 (1:3) po pen. (5:4)

Novinky: 

Jeli jsme sice k soupeři, který se pohyboval na chvostu tabulky, ale poslední dva zápasy zvítězil. Úvod zápasu nám vyšel skvěle. Nejprve po chybě brankáře potvrdil střeleckou formu Kluska, v zápětí se skvěle trefil Chotěborský,  a  po brejku skóre navýšil Hartl. To vše jsme zvládli za 20 minut. Pak jsme polevili v aktivitě a byli za to potrestáni. Domácí to nevzdali a dost náhodně leč za aktivitu zaslouženě do půle snížili.

Chotíkov - Rokycany B 6:2 (3:1)

Novinky: 

Po nepovedeném zápase v Holýšově jsme  v hodně poskládané sestavě úspěšně složili reparát. Do útoku nastoupil jinak brankář Michal Vojáček a nutno dodat, že se s tím popasoval velmi dobře. Nejen, že branku dal, ale pro obranu soupeře byl nebezpečný.

Ale od začátku. První branka padla po dobře zahraném trestném kopu a dorážce našeho bombera Klusky. Pak nejprve Vojáček nedal samostatný nájezd, aby za chvíli tečoval střelu Davida Míky .Na tři nula se trefil Michal Prais, když velmi dobře uklidil odražený míč k tyči.Pak hosté po rohu hlavou snížili.

Stránky